Së shpejti Ledri do të bëhet baba? Zbulohet e VËRTETA pas fotove me barkun e fryrë të Sarës, të dashurës së tij (Video)

Edhe pse vazhdojnë të jenë mjaft të rezervuar për lidhjen e tyre, Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë kthyer shpejt në një nga çiftet më të pëlqyer të showbiz-it.Së fundmi ata kanë pushuar në Maldives, nga ku Sara ka ndarë disa foto. Në njërën prej tyre ajo shfaqet me barkun e fryrë dhe fansat kanë aluduar menjëherë se ajo është shtatzënë ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni do befasoheni:

Leave a Reply