S’do ta besoni sa diferencë moshe ka Alketa Vejsiu me bashkëshortin (Foto)

Pavarësisht se është një ndër personazhet më të njohura në publikun shqiptar, jeta private e Alketa Vejsiut është një mister.Në internet nuk qarkullon as edhe një foto e vetme familjare e moderatres së njohur (të paktën asnjë ku të dallohen fytyrat) dhe një gjë e tillë sigurisht që ka shtuar edhe kuriozitetin e publikut për të ditur diçka më shumë, veçanërisht rreth bashkëshortit të saj Shtypni ne foto rek1amen me poshte ju hapen pamjet dhe ndiqni ato..

Leave a Reply