Sahidja tregon të vërtetën e ndarjes me Safeten

Motrat Mustafa janë të kënaqura me sukseset e tyre. Ato, e konsiderojnë këngën e “Nanes” si këngën e tyre të karrierës.

Motra, patën një sukses të jashtëzakonshëm me këngën dedikuar nënës së tyre, të cilen e kishin edhe në videoklip, shkruan “Kosovarja”. stype relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju

Leave a Reply