Safetja Ka Dalë Për Shëtitje Me Vajzën, Ju Lënë ‘Pa Mend’ Me Pamjen

Motrat Mustafa janë dy këngëtare shumë të dashura për publikun kosovar. Ato janë shumë të përfolura edhe për jetën e tyre private krahas asaj profesionale, përcjell ORAinfo. Motrat Mustafa janë shumë aktive me postime në rrjete sociale. Sot, Safetja ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me vajzën për shëtitje, e që të dyja ju lënë pa fjalë me pamjet….per me shum infor mata shtyp ne rek lamen me posht dhe lexo laj min e plot nuk do te zhgenje heni

Leave a Reply