Rusi: Gruaj bie nga kati i 9-të dhe ngrihet prapë në këmbë.

Rusi: Gruaj bie nga kati i 9-të dhe ngrihet prapë në këmbë.
Një video e publikuar online tregon momente të pabesueshme që janë filmuar në qytetin Izluchinsk të Rusisë më 22 janar.
Në video duket një grua 27 vjeçare e cila bie nga pallati nga një lartësi më shumë se 27 metra dhe më pas ngrihet dhe vijon të ecë sikur nuk i ka ndodhur asgjë. Videoja e publikuar nga tabloidet britanike tregon sesi gruaja rrotulllohet përpara se të bjerë në një pirg me borë Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet…

Leave a Reply