Rudina Magjistari flet si rrallëherë për Edi Ramën

Si rrallëherë ajo flet për kryeministrin. Moderatorja Rudina Magjistari ka mbushur studion e emisionit të saj këtë të premte me kastën e aktorëve të filmit “I Love Tropoja”.
Ata kanë rrëfyer disa prapaskena nga xhirimet e filmit që po shfaqet aktualisht në Pallatin e Kongreseve, ndërsa Ermal Mamaqi tha se një prej roleve të veçanta ishte edhe ai i kryeministrit Edi Rama. hаре раmјеn mëроѕhtë dhe ѕhiкоје tê рlоtë.

Leave a Reply