Rudina Dembacaj zyrtarizoi lidhjen me Mark Frrokun, thumbon ish-burri i saj: Jeta është e qetë deri sa vjen një grua dhe …(Foto)

Moderatorja Rudina Dembacaj konfirmoi lidhjen e saj me ish deputetin shqiptar, Marian Frroku, ndërkohë që ma rrëdhënia mes tyre duket se po ecën më së miri dhe në biznes. Pak ditë më parë Dembacaj publikoi disa fotografi ku shfaqej përkrah ish deputetit, në lokalin e tyre në zonën e Kombinatit në kryeqytet. “E di qe e donit te gjithe,por e kam per vete…exluziven ? Per te gjithe ju dashamires dhe jo,e dua si partner ne jete dhe ne biznes… Vit te mbare, me shume dashuri Mark dhe Rudi!”, shkroi moderatorja. hаре раmјеn mëроѕhtë dhe ѕhiкоје tê рlоtë.

Leave a Reply