Rrëfimi Prekës: Besarta Tregon Fjalën E Fundit Të Babait E Nënës Së Saj, Tregon Si Ndodhi Ngjarja Në Prekaz

21 vjetorin e Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës,e ka kujtuar edhe Besarta Jashari, ajo nepermjet nje postimi ne facebook ka thënë se kjo datë i ngjallë dhimbje dhe krenari.

Sot në 20 vjetorin e Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, unë vajza e heroit të kombit Hamëz Jashari, e mbijetuara e betejës historike të 5,6 dhe 7 Marsit do të ndajë kujtime në këtë përvjetor – datë kjo që më ngjallë dhimbje, krenari dhe dashuri për vendin tim ja DHE Video shtype rekl, am DHE shikojeni videon

Leave a Reply