Rrahu të bijën dhe e quajti bushtër, habit nëna nga Saranda: Videoja manipulim, ish-burri është regjisor

Një video u publikua pak ditë më parë nga emisioni ‘Fiks Fare’, ku 41-vjeçarja Elisabeta Meta dhunonte në mënyrë ‘kafshërore’ të bijën e saj 13 vjeç. Arsyeja ishte tejet banale, ku e mitura u godit papushim nga e ëma pasi nuk kishte larë enët.
Mirëpo, Elisabeta ka habitur me deklaratën e saj në lidhje me videon skandaloze. Ajo ka rrëfyer se videoja është manipulim dhe kërkon eskpertizë ndaj filmimit pasi dyshon te ish-burri i saj. 41-vjeçarja thotë se ish bashkëshorti ka mbaruar për regji dhe di të bëjë manipulime në video. рër me shum ju paraqesim në video pamjet e plota.

Leave a Reply