Rita Ora e ‘dridhë’ nën ritmin e hitit të këngëtares shqiptare (VIDEO)

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora së fundmi është shfaqur duke kërcyer e ‘dridhur’ bashkë me nënën e saj Vera Ora, me hitin e Dhurata Dorës “Zemër”.

Ato kanë festuar me rastin e ditëlindjes së babait të Ritës, Besnik Sahatçiu Ora. Në video vërehet Rita me nënën e saj duke e shijuar në maksimum ritmin e super hitit të Dhuratës ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on:

Leave a Reply