Reperi Buta ‘P Ërqesh’ Veshjen E Hoxës Shefqet Krasniqi (VIDEO)

Buta e ka përmendur edhe Shefqet Krasniqin në këngën e tij të re.Reperi shqiptar Buta, ditë më parë erdhi me projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Kënga mban titullin “Edi Rama” dhe përfshin fjalë banale në tekst. Reperi në këtë projekt ka përmendur emra të ndryshëm të ekranit dhe nuk e ka ‘harruar’ edhe hoxhën Shefqet Krasniqi shtype rekl,am dhe shiko vide,on

Leave a Reply