Receta e petullave më të shkrifëta që keni ngrënë ndonjëherë deri sot

Receta e petullave më të shkrifëta që keni ngrënë ndonjëherë deri sot Jo te gjithe i bejne petullat njesoj kjo eshte nje recete e thjeshte por shume e mire.Ne kete menyre petyllat behen shume te mira ka qene sekrete por shefar e rinje te kuzhines e kane zbuluar. Ja dhe perbersit qe ju duhen per kete recete:1banane,1 vezë,1 gotë miell (rreth 200g) Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet… shty pinii rek lamnat për të na ndihmuar financiarisht që ta mbajmë sa më mirë!

Leave a Reply