Rashel i “çmend” te gjithë me kërcim provokues / Video e shikuar miliona herë

Rikthimi në emisionin “Xing me Ermalin” i velinës Rashel Kolaneci kishte berë bujë në rrjetet sociale.Ajo u rikthye jo më si velinë, por si e ftuar. Që në fillim të emisionit Rashel duket se ka nxehur situatën teksa kërceu me një prej balerinëve të trupës së Tv Klan, shkruan AlbanienshowMe një veshje të ngjitur pas trupit që të krijon imazhin e një veshjeje transparente ish-velina e Xing kërceu tejet provokueshëm përpara publikut ku nuk mund të mos vihen re format bombastike të saj stipe reamen meposhte dhe shiko pamjet se cfare ben Rasheli

Leave a Reply