Ramush Haradinaj: Me mua Kosova ishte shtet e jo llaf, tani Albin Kurti do ta kthej Serbine ne Kosove

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se me qeverisjen e tij i ka lehtësuar shumë punën pasardhësit.Ai ka deklaruar se gjatë dy vjetëve qeverisje, e ka ndryshuar Kosovën për të mirë.Haradinaj ka thënë për “Epoka e Re” se Albin Kurti mund të flasë tash stipe reamen meposhte dhe shiko pamjet se cfare thote Rambo do te vdisni së qeshuti shtype rekl,am me p’oshtë n’diqni deklaraten e tij.

Leave a Reply