Pse U Ndaa Nga Ish-Burri? Albëria I Lë Të Gjithë Pa Fjjalë Me Përgjigjen, “U Ndaava Sepse Ai Më Ka

Këngëtarja shumë e njohur për publikun shqiptarë, Albërie Hadërgjonaj, është një prej femrave më të komentuara të showbizit shqiptarë. Prej disa vitesh e ndaarë nga bashkkëshorti i saj, ajo ka folur sot për të dhe ka ttregguar ars.yen e saj realisht te ndaarjes.Ajo nder tjera insisttoi qe te mos tre ggonte, por tha se ne cdo emision qe shkoj, e kerkoni kete pergjigje, atehere u’a tre ggoj te gjithen qe nga fillimi. Jaa cfa re thot ajo. Shih videon e plote duek e hap rek],lamen.

Leave a Reply