Pse Halil Kastrati Vendosi Që Të Ketë Muzika Live Dhe Burra E Gra Bashk Në Dasmën E Djalit Të Tij

Në media po vazhdon të bëjë bujë dasma e marteses së djalit të humanistit Halil Kastrati. Nga banketi me numër të madh të ftuarish, tashmë kanë dalë shumë foto gjithëandej
Siç u pa, i zoti i shtëpisë, kishte pritur në konak një numër të madh mysafirësh, madje edhe shumë fytyra nga skena politike, muzikore, etj.Para të pranishmëve kanë kënduar disa këngëtar, por këngëtare qëndrore, e ftuar nga familja, ishte Shyhrete Osmanollaj, këngëtarja nga Gjonaj i Prizrenit, e njohur për zërin e saj të mrekullueshëm, shkruan “Kosovarja” Shty,pe rek,lame,n dhe shiko pamjet ekskluzive vetem per ju

Leave a Reply