Prit pak, Arbana shtatzënë?

Ditë më parë, burime jo fort të sigurta thanë për Anabel.al se “Arbana Osmani është shtatzënë”, por për shkak të mungesës së fakteve konkrete, vendosëm të mos e publikonim. Në puntatën e sotme të “Dua të të bëj të lumtur”, Arbana Osmani u shfaq me një kombinim fantastik “e gjelbër tërfili-magenta” nga Elisabetta Franchi dhe fill pas kësaj, ndjekës të shumtë shkruan në inbox-in e rrjete sociale të Anabel Media se Arbana “duket sikur është shtatzënë” Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet…

Leave a Reply