Po ‘çmend’ rrjetin/ Zbulohet se kush është biondja mis terioze me syze që lexon deklaratat e OFL (FOTO)

Një punonjëse policie, bionde dhe me syze të errëta, shfaqet prej dy ditësh në media, dhe lexon deklaratat mbi operacionet e kryera nga OFL në kuadër të zbatimit të paketës anti-KÇK.

Të gjithë kanë qenë kuriozë për të zbuluar se kush është.

Ajo është Eljes Breca, e diplomuar për psikologji dhe ka rreth një vit që është pjesë e PR të OFL-së./TCH ja dhe videjo shtype rekl,am dhe shikojeni do befasoheni:

Leave a Reply