Plas sherri mes artistëve: Blero, Labinot Tahiri dhe Getinjo ‘përplasen’ publikisht

Mes Bleros, Labinot Tahirit dhe Getinjos ka plasur një debat publik për shkak të një kënge. Labinot Tahiri i ftuar në emisionin “Sing my song” në Klan Kosova, rrëfeu se një projekt nuk është publikuar kurrë për shkak të Bleros. Bëhet fjalë për këngën “Le t’kallet” e cila është e publikuar pa klip në vitin 2013.Labi tregoi se në bashkëpunimin me Bleron ishte parashikuar të bëhej pjesë edhe Getinjo. Mirëpo në xhirime të klipit, sipas Labit, Blero kishte kërkuar që kënga të realizohet vetëm me Labin.shtypee me poshte shikotee plote lajminn..

Leave a Reply