Plas rrjeti / Për pak i doli ‘z.og.u’, Ilda Bejleri nuk heq dorë nga… (Video)

Jo më kot e kanë cilësuar si një prej moderatoreve më provokuese të ekranit.Ilda Bejleri është një nga vajzat më s.exy që drejton emisionet sportive.Duket se ajo e bën enkas të dalë para teleshikuesve me minit e saj si dhe dekoltetë e hapura duke nxjerrë në pah pjesët e saj më të zjarrat $htipe ha psi rën mep oshte dhe shiko videon se si i nxjerr ne pah Ilda pjeset e trupit per p.ak sa n.uk i doli zo.g.u..…shtyii’pee hapsri’en e mposht’me dhe pri’it 5 seki’onda pr tpar vidjeeonn

Leave a Reply