Përplas.ja me komente e Rezarta Shkurtës me antikomunisten/ “Shkofshi pas Nexhmijes i madh e i vogël”

Largimi i Nexhmie Hoxhes nga kjo bote ka pasur shume reagime ne rrjetet sociale nga me te ndryshmet.Nje nga komentueset eshte dhe Megi Mane, mbesa e Muharrem Manes, një prej të shumtëve që është ekz. ekutuar nga regjimi komunist ka patur një përplasje të ashpër me Rezarta Shkurtën, nusen e Ermal Hoxhës, nipin e ish-diktatorit Enver Hoxha Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet…

Leave a Reply