Përleshja më e re në estradën kosovare: Blero e bën horë Labinot Tahirin (Video)

ëngëtari shumë i njohur e i dashur për publikun Labinot Tahiri shpeshherë di të bëj deklarata ekskluzive duke hedhur në dritë çështje të ndryshme, e të pathëna deri më tani. Këtë e bëri edhe këtë herë kështu duke nisur një debat me Bleron, shkruan Gazeta Metro.E së fundmi Labinot Tahiri ka treguar se ka punuar një projekt me reperin Getinjo dhe Bleron, por që ky projekt nuk ka dalur asnjëherë për ”faj” të Bleros ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on:

Leave a Reply