Performancë E Çmendur Nga Tuna, Rreh Zogun Dhe Dridh Skenën Me Stilin E Saj

Duket se Tuna me këngën e saj hit të vitit të kaluar për ‘Zogun’ ka frymëzuar edhe këngëtarët e muzikës popullore, kanë shkruar së fundi mediat tona për ke hit të ri të shoqëruar me nje video.Por më të zëshme se vetë kënga janë bërë mbrëmjet ku artistja perfomon fuqishëm nëpër lokalet e natës. Në videon qe do ta shikoni më poshtë është një nga performancat më të nxehta të artistes shqipëtare.ja dhe рër me shum ju paraqesim në video pamjet e plota.

Leave a Reply