Për 8 mars reperi i jep një gr usht gruas e cila po i kërkonte një foto

Reperi i njohur ka su lmuar fiz ikisht një grua.
Reperi Dababy i cili ishte i nominuar për ‘Grammy’ është kapur nga kameramanët duke su lmuar brut alisht një grua, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.
Performuesi emri i vërtetë i të cilit është Jonathan Kirk, 28 vjeçar, ishte duke u ngjitur në sk enë kur një grua për vëmendje ia drejtonte atij telefonin për një fotografi.
Por reperi nuk e priti ngrohtë këtë veprim të saj duke e goditur gruan dy herë në fytyrë, gruaja nuk u ndje mirë dhe u zmb raps derisa reperi vazhdoi rrugën për në skenë.ja dhe рër me shum ju paraqesim në video pamjet e plota.

Leave a Reply