Pasi u nda nga Nora, tha se i pëlqejnë çunat tani. Me cilin mashkull do të martohet Robert Berisha? (Video)

Robert Berisha ishte i pari që dha lajmin se është ndarë nga bashkëshortja e tij Nora Istrefi, shkruan “InfoKosova”.Para ca muajsh në rrjetin social Instagram, Robert Berisha përmes një fotografie kishte dhënë një sqarim se është nda nga gruaja e tij me të cilën ishin pothuajse 14 vite bashkë, dhe që kanë një vajzë. Por, këtë fotografi dhe këtë njoftim Roberti e fshiu shumë shpejt ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni do befasoheni padyshim:

Leave a Reply