Pasi iu publikun bisedat telefonike me burrin e martuar, Morena bën reagimin e papritur

Ditë më parë Morenës ia janë publikuar disa audio-incizime, ku dëgjohen bisedat me të dashurin e saj.
Nga bisedat kuptohet se ai ishte një burrë i martuar dhe kishe fëmijë, shkruan ORAinfo. Të shara, fyerje e kërcime të shumta, ishin ato ҫfarë mund të dëgjoheshin në këto audio-incizime ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on do befasohesh

Leave a Reply