Pas kollitjeve te shpeshta Papa Françesku bën analizat për koronavirus, ja si rezultoi

Papa Françesku nuk është infektuar me koronavirus.

Mediat italiane shkruajnë se kreu i Vatikanit bëri analizat pas probleme shëndetësore që përjetoi e bënë që të anulonte disa dalje publike për tre ditë me radhë.

Papa 83-vjeçar u shfaq herën e fundit me kollë dhe me hundë. Por siç shkruan Il Messegero, kur papa ishte i ri kishte hequr një masë të vogël të mushkërisë për shkak të një së mundje ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on e me poshtme:

Leave a Reply