Pas 14 vajzave, 71-vjeçarit i lind djalë – ky është reagimi i tij

Ai ka deklaruar për RTV21 se hera e 15-të kishte qenë një surprizë për të.
Ai gjithashtu tregon historinë e tij dhe dëshirën për të pasur djalë gjatë tërë këtyre viteve. Ai eshte shum shum i kenaqur qe tani ka nje djale edhe pse ne moshen 71- vjecare, kemi siguruar edhe disa pamje te plakut gjat intervistes , por reagimi i tij na la fjale te gjitheve Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet…

Leave a Reply