Pamje Nga Koha Kur Sahidja E Motrave Mustafa Dukej Si Linda Morina

Por, sikurse Linda janë të përfolura edhe motrat Mustafa, sidomos me këngën e tyre të fundit që ia kishin kushtuar nënës, e që e ak.uzonin Shyhrete Behlulin për këngën që e kishte publikuar para tyre me të njëjtën temat ikë.Motrat Mustafa tani janë bërë zonja, dhe po vishen e po rregullohen si është më së miri Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet…

Leave a Reply