Pajtesa Ka Dalur Sonte Me Shoqe, Befasoi Të Gjithë Me Këtë Pamje

Fiona Gllavica është një aktore shumë e dashur për publikun kosovar. Ishte roli i Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpia’ ajo që e bëri një ndër më të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo. Fiona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Sonte ajo ka publikuar një foto ku shihet me një shoqe të saj dhe shfaqet me një stil të thjeshtë. shty pinii rek lamnat për të na ndihmuar financiarisht që ta mbajmë sa më mirë! JuFAleminderit .

Leave a Reply