Oj Vjosa merre djalin e Rugovës në kabinet, dëshmoje vetën!

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu, e ka sugjeruar kryetaren e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmanin, që ta merr në kabinetin e saj, Mendim Rugovën, djalin e ish-Presidentit Hist orik dhe themeluesit të LDK-së, Ibrahim Rugovës, shkruan Gazeta NewBorn. Ky sugjerim i Musliuit erdhi pas shkar kimit që ia bëri kryeministri Albin Kurti, djalit të Rugovës, Mendim Rugovës.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh Shtypni ne foto rek1amen me poshte ju hapen pamjet..

Leave a Reply