O ZOT/ Kjo ndodh vetem ne Shqiperi studentja gjenë një Bebe tek mbeturinat… (Video)

Ditën e sotme u raportua një ngjarje e tmerrshme. Në një kosh mbeturinash u gjet një foshnjë e pajetë.I sapolinduri mësohet se u gjet nga disa fëmijë endacakë, të cilët më pas njoftuan persona të tjerë që vunë në dijeni uniformat blu.
Ndërkohë Rendi ne Lushnjës ka nisur he timet për zbardhjen e ngjarjes.per me teper hap foton apo videon ne vazhdim.Ju faleminderit per mirkuptim.PRIT 5 SEKONDA DHE Shtype relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju

Leave a Reply