‘O baba i Kosovës’, Kurti emocionohet nga thirrjet në një tubim elektoral

Gjatë një tubimi të mbajtur diku me simpatizantë të Vetëvendosjes, kryetari i kësaj partie Albin Kurti duket se është ekzaltuar në një moment nga brohoritjet: ‘O baba i Kosovës’.

Videoja është publikuar nga ‘Jepi zë’ dhe momentin në fjalë mund ta shihni më poshtë.

Kryeministër Kurti njëherish kryetar i Vetëvendosjes, po shihet mjaft i angazhuar në fushatën e balotazhit pasi partia e tij nuk arriti ta fitojë asnjë komunë.

Leave a Reply