Nuk është Lediana, as Antonela, Mevlani në plazh: Me ty ja vlen të harxhoj çdo sekond të jetës!

Mevlan Shaba ka publikuar një video në Instagram, me nënë e tij në plazh. Në përshkrimin e videos, Mevlani i dedikon asaj disa fjalë prekëse.

“Dash uria më e pastër në botë. Me ty ja vlen të harxhosh çdo sekond të jetës”, shkruan ish- konkurrenti i “Për’puthen”.

Duket se Mevlani vazhdon të jetë beqar dhe lidhja me Ledianën nuk funksionoi. Po ashtu, edhe me Antonelën nuk duket se mund të ketë diçka, pavarësisht fjalëve të saj kur Mevlani u largua. /korrieri

Leave a Reply