Nuk duroi dot, modelja serbe rrëfen publikisht lidhjen me Noizyn

Reperi shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Noizy, është një ndër personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale, ku tërheq vëmendjen me jetën luksoze e makinat super të shtrenjta Pak më parë, ai prezantoi para të gjithë ndjekësve ‘të dashurën’ e tij, makinën “Ferrari”, e cila sipas reperit është e vetmja që i qëndron besnike.Për më shumë ndiqeni videon me posht për ta parë se për çka bëhet fjale

Leave a Reply