Nuk do ta besoni se kush është personi në foto (Foto)

Nuk do ta besoni se kush është personi në fot- Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Rona Nishliu.Ajo së fundmi ka kujtuar kohën kur ka qenë e vogël. Rona ka postuar një fotografi ku shihet së bashku me babin e saj.’Hi hi nje top dhe babai’, kishte shkruar ai në profilin e saj në Instagram.Shtypni ne foto rek1amen me poshte ndiqni pamjet.

Leave a Reply