Nora e Roberti u bashkuan, ndahen Tuna e Patrisi, këngëtarja e jep vet lajmin (Video)

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet me emrin artistik, Tuna.Ajo është një këngëtare që për vite i kontibuoi muzikës shqiptare vetëm me këngë që u bënë hite të padiskutueshme, shkruan ORAinfo.Tuna vazhdon të komentohet shumë, sidomos për paraqitjet e saj.Së fundmi ajo ka hequr mbiemrin e burrit nga Instagrami dhe ka publikuar nje video duker treguar gjithqka ja dhe video ekeni me poshte shikojeni si reagon Tuna:

Leave a Reply