Nora E Roberti Janë Bashkuar, Sekretin E Tyre E Zbulon Era

Nora E Roberti Janë Bashkuar, Sekretin E Tyre E Zbulon Era Nora e Roberti duket se janë bashkuar përsëri. E këtë ‘sekret’ ua ka zbuluar motra e Norës, Era Istrefi, shkruan ORAinfo. Era në Instagramin e saj ka publikuar një pamje ku shihen se janë mbledhur shoqëria për të kaluar kohë së bashku. Në pamjen në fjalë, aty afër janë edhe Nora dhe Roberti. shty pinii rek lamnat për të na ndihmuar financiarisht që ta mbajmë sa më mirë! Dhe ju faLemiderit .

Leave a Reply