Njihuni me 92-vjeçaren që po u “merr” burrat edhe vajzave të reja (VIDEO)

Baddie Winkle është gjyshja më trendi e Instagramit. Ajo konkurron fort edhe vajzat e reja, pasi jo vetëm që guxon me veshjen dhe stilin, por numëron plot 3.8 milionë ndjekës në Instagram.
Pozat e saj provokuese marrim mijëra pëlqime dhe komente, duke e përgëzuar për guxim dhe energjinë që ka si një 92-vjeçare.
Fotot ia bën mbesa e saj, e cila duket se fiton mjaft mirë nga gjyshja 92-vjeçare. рër me shum ju paraqesim në video pamjet e plota.

Leave a Reply