Një tjetër modele kosovare na çmend me veturën super luksoze që e bleu

Arbnora Ademaj është ndër modelet me hot shqiptare.Ish-miss Kosova që njihet edhe si prezantuese, me çdo postim që bën në rrjetet sociale tërheq vëmendjen.Këtë e ka bërë edhe së fundmi. Nuk ka publikuar ndonjë foto ku do të tregonte bukurinë e saj, pasi tashmë askush nuk ia vë në pikëpyetje, por ajo ka treguar se ka blerë një veturë luksoze.“Mercedes S Coupe AMG” me vlerë rreth 100 mijë euro është vetura që ka blerë ajo.Shtypni foton me poshte ju hapen pamjet dhe ndiqni ato…

Leave a Reply