Një sherr tjetër në estradë mes Encës e Roza Latit

Dy javë më parë këngëtarja Enca Haxhia ishte e ftuar në emisionin e Luana Vjollcës “Shiko Kush Luan”.
Këngëtarja nga Shqipëria teksa ishte në lojën ku duhej të zgjidhte mes personazheve, Enca Haxhia i dha një pikë moderatores Roza Lati.
Por, duket se kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak kësaj të fundit e cila ka zgjedhur edhe të reagoj gjatë emisionit të saj.
Roza Lati kishte të ftuar në emision Edona Gashin, përfaqësuesen e “OnRecords” ku përveç arsyes së largimit të artistëve nga kompania, nuk mungoi dhe thumbi për Encën. рër me shum ju paraqesim në video pamjet e plota.

Leave a Reply