Nga 25 mijë euro deri në 600 mijë euro, zbulohet sa janë paguar prezantuesit e Sanremos: Sa fitoi Alketa Vejsiu (Shuma)

Prej tre netësh, Festivali Sanremo ka marrë vëmendjen e të gjitha mediave dhe publikut të gjerë, për komentet për këngëtarët dhe për moderatoret.Mediat italiane raportojnë se moderatorët e Festivalit kanë fituar nga 25 mijë euro deri në 600 mijë euro. Mësohet se 25 mijë euro është paguar dhe moderatorja shqiptare Alketa Vejsiu, vetëm për një natë ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on:

Leave a Reply