Ng1jarja E Rëndë Në Gjilan, Policia Gjen Fakte Të Reja Për Valdete Bllacën

Policia ka gjetur disa fakte të reja për Valdete Bllacën.

Dy ditë më parë, policja Valdete Bllaca nga Gjilani privoi nga jeta prindërit e saj, dy vëllezërit dhe më pas vetën.Sinjali mëson se në shtëpinë ku ndodhi ngjarja u gjetën dhe u sekuestruan 17 gëzhoja me të cilët është kryer vepra, ani pse, ajo i kishte qëlluar ata dhe vetën dy herë në kokë shtype relam€n dhe shiko vid€on e ketij shkrimi

Leave a Reply