Në krah të Seven Saraqit, Kejvina Kthella zbulon të vërtetën e marrëdhënies me reperin

Në krah të Seven Saraqit, Kejvina Kthella zbulon të vërtetën e marrëdhënies me reperin Kejvina Kthella së bashku me Taynën ishin në eventin e organizuar për 50 Cent në “Walk of Fame”. Por vajzat shoqëroheshin nga reperi shqiptar Seven Saraqi.Pas publikimit nga ana e reperit e disa pamjeve në krah të Kejvinës lindën dyshimet se ishin në një lidhje.Për arsye që nuk dihen Seven e fshiu videon ku shfaqej i afërt me Kejvinën ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on:

Leave a Reply