Ndezen vëllezërit Geci, i çojnë paralajmërim Isa Mustafës: Ty duhet me të….

Halil Geci, vëllai i ish-deputetit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Gani Gecit ka bërë ak uza të rë nda drejt LDK-së, dhe kreut të kësaj partie Isa Mustafës, raporton Gazeta Express.

Geci përmes një shkrimi në Facebook ka deklaruar se Mustafa nuk bën koalicion me LV-në pa thënë presidenti i vendit, Hashim Thaçi O milet mos e lodhni ISEN. Pa i thënë Hashimi LDK-s nuk bën koalicion Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet..

Leave a Reply