Ndahet Tuna dhe Patrisi? Këngëtarja heq mbiemrin e bashkëshortit (FOTO)

Tuna dhe Patrisi janë një nga çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar. Ata janë në qendër të vëmendjes për lidhjen e tyre dhe në publik janë shfaqur gjithmonë të dashuruar. Por kohët e fundit u përfolën për një ndarje. Ishte Tuna ajo që zgjodhi të reagojë në rrjetet sociale, jo me foto, por duke vënë mbiemrin Berisha në Instagramin e saj, duke lënë të kuptohet se ata janë bashkë. Çfarë ka ndodhur së fundmi? рër me shum ju paraqesim në video pamjet e plota.

Leave a Reply