‘Ndahen’ Afrona E Blero, Lajmin E Konfirmon Vet Këngëtari

Afrona Dika është një emër tani shumë i njohur për publikun.Ajo është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Bleros, shkruan ORAinfo. Çifti u martuan para pak muajve dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë në publik. Blero ka publikuar një foto ku shihet duke shikuar film i vetëm dhe ka treguar se po i mungon Afrona Të njëjtën gjë e ka thënë edhe gruaja e tij ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni:shtypemee poshte shikotee plote lajminn..

Leave a Reply