“Na çave tr*pin”/ E teproi me fjalët, Rita Lati i kthehet “keq” Rozës në mes të emisionit (Video)

Rita dhe Roza Lati kanë një marrëdhënie tepër të ngushtë dhe të veçantë nënë e bijë.
Aktorja e humorit dhe moderatorja kanë treguar publikisht se kanë një raport tepër transparent dhe pa komplekse nga njëra-tjetra.
Këtë të mërkurë nënë e bijë ishin të ftuara në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun, për të treguar se pse deri më tani e kanë refuzuar që t’i drejtohen martesës.ja dhe рër me shum ju paraqesim në video pamjet e plota.

Leave a Reply