“Mos bërtit”, “E ke nisur keq”: Eskalon debati mes Vjosa Osmanit dhe PDK’së

Po vazhdojnë përplasjet mes kryeparlamentares Vjosa Osmani dhe Grupit Parlamentar të PDK’së. Kur po fliste shefi i Grupit Parlamentar, Bedri Hamza, atij i përfunduan minutat e iu ndal fjala për çka reagoi. Osmani më kërkoi Hamzës që të mos bërtasë, e kreu i deputetëve të PDK’së pastaj vazhdoi fjalën e tij duke e fajësuar Osmanin për zhvillimet e fundit
“S’keni nevojë me bërtitë z. Hamza” , i tha kryeparlamentarja Osmani, Hamzës së PDK’së, i cili po kërkonte t’i lejohej ta vazhdojë fjalën e tij Shtypni ne foto rek1amen me poshte ju hapen pamjet dhe ndiqni ato..

Leave a Reply