”M’ke shty me duart e tua edhe m’ke rrëzu në lokal nate”, ja reagimi i Anitës

Majlinda Haziraj nga Prishtina dje bëri bujë nëpër media, lidhur me një shkrim të saj të publikuar në rrjetin social Facebook, ku tha se është sulmuar fizikisht nga Anita Haradinaj, gruaja e ish-Kryeministrit të Kosovës. Pas polemikave të shkëmbyera me këtë të fundit, ajo ka shlyer plotësisht statusin e saj haziri sot përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook ka thënë se shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet dhe ndiqni ato

Leave a Reply